Διατελέσαντες Πρόεδροι PDF Εκτύπωση E-mail

ΜΠΟΥΛΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1-9-1977

έως

8-3-1978

ΣΤΕΛΛΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

8-3-1978

έως

18-3-1982

ΓΟΥΡΝΑΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

8-3-1978

έως

9-7-1983

ΚΟΥΣΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

9-7-1983

έως

9-4-1984

ΦΟΥΝΤΟΥΡΑΔΑΚΗ ΝΙΚΗ

9-4-1984

έως

11-11-1985

ΚΟΡΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

11-11-1985

έως

8-1-1987

ΚΕΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8-1-1987

έως

6-3-1988

ΚΥΒΕΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

6-3-1988

έως

31-3-1991

ΡΟΣΤΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

31-3-1991

έως

26-7-1993

ΚΥΒΕΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

26-7-1993

έως

22-7-1998

ΡΟΣΤΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

22-7-1998

έως

22-6-2000

ΚΥΒΕΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

22-6-2000

έως

26-4-20002

ΚΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

26-4-20002

έως

8-6-2008

ΔΑΓΔΕΛΕΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

8-6-2008

έως

4-6-2010

ΡΟΣΤΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4-6-2010

έως

1-2-2015

ΓΚΑΤΖΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1-2-2015

έως

σήμερα